WORKER Vyměnitelné Košíčky Na Trekingové Hole

WORKER Vyměnitelné košíčky na trekingové hole

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Outdoorové vybavení
Dodavatel:WORKER
Cena:89 Kč
WORKER Vyměnitelné košíčky na trekingové hole 5 (100%) 22 hodnocení

Vyměnitelné košíčky na trekingové hole WORKER jsou nezbytnou součástí holí při procházce po zasněžené cestě. Zabraňují propadávání holí do hlubokého sněhu a díky tomu šetří Vaši energii.Technický popis: výměnné košíčky pro pohodlnou chůzi na sněhu baleno na praktickém blistru kompatibilní s holemi inSPORTline a WORKER (ideální především pro hole inSPORTline Treking a Hiker) průměr košíčků: 9 cm, 7 cm průměr závitu: 1,5 cm cena za 2 páry košíčků


 • inSPORTline Trampolína 457 cm
  inSPORTline Trampolína 457 cm

  Trampolína inSPORTline 457 cm i ostatní trampolíny inSPORTline jsou vyvinuty v souladu s nejpřísnějšími bezpečnostními normami. Konstrukce..

  7790 Kč
 • inSPORTline 366 cm
  inSPORTline 366 cm

  Trampolína inSPORTline 366 cm i ostatní trampolíny inSPORTline jsou vyvinuty v souladu s nejpřísnějšími bezpečnostními normami. Konstrukce..

  6690 Kč
 • inSPORTline FMH Multi hip
  inSPORTline FMH Multi hip

  Ještě více možností jak cvičit na Vaší posilovací věži Body-Solid řady Fusion. FMH Multi hip kladka má široký rozsah nastavení a tím..

  7790 Kč
 • inSPORTline Ab Crunch Bench
  inSPORTline Ab Crunch Bench

  Exkluzivní multifunkční šikmá lavička inSPORTline Ab Crunch Bench s 12 nastavitelnými polohami a měkkými válci pro pohodlné cvičení. Je..

  2890 KčObjevte: Trekingové hole V sekci sport | outdoorové vybavení je možné objevit worker vyměnitelné košíčky na trekingové hole!
© 2021 Kontakt