WORKER Pogo Stick 500

WORKER Pogo Stick 500

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hračky
Dodavatel:WORKER
Cena:949 Kč
WORKER Pogo Stick 500 4,75 (95%) 22 hodnocení

Skákací tyč WORKER Pogo Stick 500 je ideální tréninkový nástroj pro zlepšení hbitosti, rovnováhy a vytrvalosti Vašich dětí. Perfektně posílí horní část těla a zároveň zpevní nohy. Jedná o skvělý trénink pro snowboard, wakeboard, motokros a mnoho dalších sportů. Ovládání skákací tyče je vcelku jednoduché, stačí nastoupit na prostorný nášlap a začít skákat. Základy se naučí během několika minut. Z hlediska designu potěší stylové nálepky a možnost vidět pružinu skrze její průhledný kryt. Při používání Pogo Sticku doporučujeme vždy nosit vhodnou obuv a ochrannou výstroj, jako je helma a chrániče.Technický popis: lehká, pevná konstrukce protiskluzová noha protiskluzové nášlapy průhledný kryt pružiny výška: 97 cm šířka řidítek: 26 cm rozměr nášlapů: 9,5 x 5 cm materiál: plast, hliník hmotnost: 1,36 kg nosnost: 50 kg


 • WORKER Pogo Stick 40
  WORKER Pogo Stick 40

  Skákací tyč WORKER Pogo Stick 40 je ideální tréninkový nástroj pro zlepšení hbitosti, rovnováhy a vytrvalosti Vašich dětí. Perfektně..

  1890 Kč
 • WORKER bagr
  WORKER bagr

  Funkční zahradní maketa bagru WORKER na písek je zábavná hračka, vyhledávána převážně pro děti. Její užívání pomocí dvou pák je..

  999 Kč
 • Spartan Frisbee
  Spartan Frisbee

  Disk frisbee čili létající talíř vhodný pro rekreační házení. Díky své hmotnosti a stabilitě je frisbee vhodný i pro házení v..

  169 Kč
 • WORKER Pogo Stick
  WORKER Pogo Stick

  Odpružená skakácí tyč WORKER Pogo Stick je výborný tréninkový nástroj pro juniory. Kvalitní materiál spolu s úzkou lehčenou..

  599 Kč
 • WORKER Hrací stůl 4v1
  WORKER Hrací stůl 4v1

  Hrací stůl 4v1 WORKER patří mezi oblíbené multifunkční hrací stoly pro volnočasové aktivity. Základem stolu je stabilní konstrukce z..

  3890 Kč
 • inSPORTline Messer
  inSPORTline Messer

  Stůl inSPORTline Messer je moderní stůl na stolní fotbálek. Základem stolu je stabilní konstrukce z odolného MDF materiálu, čtvercové..

  6390 KčObjevte: Hrací sestavy V sekci dětské zboží | hračky | hry na zahradu je možné objevit worker pogo stick!
© 2021 Kontakt