WORKER Náhradní Patky Na Trekingové Hole

WORKER Náhradní patky na trekingové hole

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Outdoorové vybavení
Dodavatel:WORKER
Cena:159 Kč
WORKER Náhradní patky na trekingové hole 4,75 (95%) 21 hodnocení

Balení obsahuje 2 patky pro rovný povrch a 2 patky pro nezpevněný povrch celkem 4 kusy. Protiskluzová koncovka (patka) zajišťuje potřebnou podporu holí.Technický popis: 2x gumová patka pro rovný povrch 2x gumová patka pro nezpevněný povrch protiskluzová koncovka průměr patky: 1 cm univerzální pro většinu trekingových holí různých značek


 • Francis Beach Shelter II
  Francis Beach Shelter II

  Mobilní závětrná celta Francis Beach Shelter II pro 3 osoby se skládá ze 2 laminátových tyči, chránících konstrukci závětří s pomocí..

  599 Kč
 • inSPORTline Trampolína 457 cm
  inSPORTline Trampolína 457 cm

  Trampolína inSPORTline 457 cm i ostatní trampolíny inSPORTline jsou vyvinuty v souladu s nejpřísnějšími bezpečnostními normami. Konstrukce..

  7790 Kč
 • Body-Solid FKR
  Body-Solid FKR

  Ještě více možností jak cvičit na Vaší posilovací věži Body-Solid řady Fusion. Body-Solid Vertical knee raiser je univerzální..

  6690 Kč
 • inSPORTline FMH Multi hip
  inSPORTline FMH Multi hip

  Ještě více možností jak cvičit na Vaší posilovací věži Body-Solid řady Fusion. FMH Multi hip kladka má široký rozsah nastavení a tím..

  7790 Kč
 • inSPORTline Ab Crunch Bench
  inSPORTline Ab Crunch Bench

  Exkluzivní multifunkční šikmá lavička inSPORTline Ab Crunch Bench s 12 nastavitelnými polohami a měkkými válci pro pohodlné cvičení. Je..

  2890 Kč
 • inSPORTline Mike
  inSPORTline Mike

  Boxovací pytel inSPORTline Mike je navržen pro nácvik účinné úderové techniky, správného držení těla i techniky kopu. Jeho povrch je..

  1690 Kč
 • inSPORTline Castblack 1,25 kg
  inSPORTline Castblack 1,25 kg

  Litinové závaží inSPORTline Castblack 1,25 kg je určeno pro všechny typy posilovacích činek s průměrem osy 30 mm. Povrch kotouče je..

  169 KčObjevte: Trekingové hole V sekci sport | outdoorové vybavení je možné objevit worker náhradní patky na trekingové hole!
© 2021 Kontakt