Spartan TANGO

Spartan TANGO

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Míčové sporty
Dodavatel:Spartan
Cena:149 Kč
Spartan TANGO 3,5 (70%) 19 hodnocení

Badmintonová raketa SPARTAN TANGO je moderní badmintonová raketa určená především pro rekreační účely. Hliníko-graphitový rám zaručuje kvalitní herní vlastnosti této rakety a díky isometrické hlavě je energie přenášena do míčku rovnoměrně. K této raketě je dodáván thermo obal chránící raketu během uskladnění.Technický popis: isometrická hlava složení: hliník/graphite hmotnost: 130 g výplet: FIBRE TOUCH 0,75 mm thermoobal na celou raketu určeno pro rekreační účely fotografie je ilustrační, barva se může lišit


 • Spartan JIVE bílá
  Spartan JIVE bílá

  Badmintonová raketa SPARTAN JIVE je raketa určená pro rekreační a amatérské hraní. Isometrická hlava a kvalitní hliníko-grafitový rám..

  149 Kč
 • Spartan DROP SHOT červeno-bronzová
  Spartan DROP SHOT červeno-bronzová

  Badmintonová raketa SPARTAN Drop Shot je univerzální raketa pro rekreační využití. Kvalitní hliníko-grafitová konstrukce zaručuje..

  129 Kč
 • Spartan Tournament
  Spartan Tournament

  Badmintonové míčky Spartan Tournament jsou vyrobené z odolného nylonu. Badmintonové míčky bílé barvy z nylonu ve speciálním 6 kusovém..

  169 Kč
 • Spartan Seagull mix
  Spartan Seagull mix

  Badmintonové míčky Spartan Seagull jsou vyrobené z odolného nylonu, který je zároveň lehký a dává tak míčku výborné letové vlastnosti...

  69 KčObjevte: Badmintonové rakety V sekci sport | míčové sporty | badminton je možné objevit spartan tango!
© 2021 Kontakt