Spartan Mini Goal Set

Spartan Mini Goal Set

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hračky
Dodavatel:Spartan
Cena:590 Kč
Spartan Mini Goal Set 4,25 (85%) 23 hodnocení

Fotbalová sada Spartan Mini Goal Set obsahuje dětské fotbalové branky včetně sítí a míč. Dětské fotbalové branky mají kvalitní a odolnou konstrukci z PVC. Součástí balení jsou i háčky, které slouží k uchycení branek k zemi a zajišťují tím tak její pevnou pozici. Fotbalový set je především vhodný pro venkovní použití, ale lze jej vyzkoušet i doma.Technický popis: kvalitní a odolná konstrukce z PVC háčky pro uchycení branek zajišťují jejích pevnou pozici set je vhodný pro děti i dospělé rozměry: d76,5 x v66,5 x š52,5 cm hmotnost balení: 5 kg Obsahuje: 2 branky 2 sítě míč kotvící sada háčků


 • Spartan Fussballtor
  Spartan Fussballtor

  Fotbalová branka SPARTAN Fussballtor je plně přenosná fotbalová branka vhodná pro všechny druhy povrchů, pro rekreační a tréninkové..

  1990 Kč
 • Spartan Frisbee
  Spartan Frisbee

  Disk frisbee čili létající talíř vhodný pro rekreační házení. Díky své hmotnosti a stabilitě je frisbee vhodný i pro házení v..

  169 Kč
 • WORKER Pogo Stick
  WORKER Pogo Stick

  Odpružená skakácí tyč WORKER Pogo Stick je výborný tréninkový nástroj pro juniory. Kvalitní materiál spolu s úzkou lehčenou..

  599 Kč
 • inSPORTline Masážní míček
  inSPORTline Masážní míček

  Masážní míček inSPORTline je vhodný pro zpevnění zápěstí a má uklidňující účinek. Při dlouhodobém používání tohoto míčku se..

  65 Kč
 • inSPORTline Masážní míček 50 mm
  inSPORTline Masážní míček 50 mm

  Masážní míček 50 mm s nerovným povrchem pro masáž celého těla. Používáním míčků uvolníte ztuhlé svalstvo, zredukujete stres a..

  89 KčObjevte: Příslušenství ke společenským hrám V sekci dětské zboží | hračky | společenské hry je možné objevit spartan mini goal set!
© 2021 Kontakt