Lemfeld Slackline - InSPORTline Ergo 25 M

Lemfeld Slackline - inSPORTline ergo 25 m

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Horolezectví
Dodavatel:Lemfeld
Cena:1290 Kč
Lemfeld Slackline - inSPORTline ergo 25 m 4,75 (95%) 22 hodnocení

Slackline je moderní a cenově dostupná disciplína spojující zábavu s posilováním a koordinačním tréninkem. Slackline inSPORTline ergo 25 m je ideální zábavná pomůcka pro jednotlivce i skupinu lidí. Jedná se o balancování, chození a skákání na popruhu upevněném mezi dvěma body, například mezi stromy, sloupy a podobnými nosnými body. Na rozdíl od chození po provazu není popruh Slackline natažen napevno. Je možné jej více či méně napnout a docílit tak rozdílných vlastností. Platí, že čím více napnutá lajna, tím snadnější chození. Běžně se vyskytují lajny v šířce od 2,5 do 5 cm. Tato lajna je široká 5 cm a platí, že široké lajny jsou vhodné pro dělání různých triků a "blbnutí" na nich. Hůře se na nich ale bude udržovat rovnováha, protože široká lajna se naklápí do stran a znesnadňuje tím balanc. Slackline inSPORTline ergo 25 m může být pro své příznivce zábavou, tréninkem ale i relaxací. Díky snadnému a rychlému uchycení mezi dva nosné body je tato disciplína vhodná pro kempování, stanování, tábory a jiné akce, kde zajistí širokému kolektivu aktivní zábavu na mnoho hodin. Existují různé druhy „lajn“. Lajny nízko nad zemí, na kterých se dělají především triky a balancování, highlajny se zajištěním natažené několik desítek metrů nad zemí, lajny nad vodou nebo extrémně dlouhé longlajny. V našem obchodě naleznete nízké lajny, které jsou vhodné pro chození maximálně jeden metr nad zemí.Technický popis: vysoce kvalitní a odolné materiály 25 m popruh s ocelovou dopínací račnou pro snadnou regulaci propnutí a délky vhodné pro exteriérové i interiérové využití určeno pro Slackline nízko nad zemí - max. výška kotvícího bodu: 1 m materiál: nízkoprůtažný PES šířka popruhu: 50 mm maximální vzdálenost kotvících bodů: 25 m maximální nosnost: 200 kg   Důležité upozornění: Vybírejte pouze body, které snesou extrémní zatížení v ohybu!!! Pokud lajnu zavěšujete na strom, buďte k němu prosím ohleduplní. Abyste zamezili případnému poškození stromu, vložte mezi strom a kotvící popruh kus látky. Může to být část starého oblečení či starý koberec. Slackline je nebezpečná aktivita s možností zranění. Prostudujte návod a dbejte na jeho dodržování. V případě nejasností, kontaktujte svého prodejce. Výrobce nenese právní odpovědnost za zranění vzniklá v souvislosti s používáním výrobku v nevhodných podmínkách.   Před použitím výrobku je nutné: podrobně se seznámit s možnostmi a omezeními tohoto výrobku znát odpovídající způsoby jištění a metodiky použití výrobku (případně absolvovat odborné školení) znát a akceptovat riziko spojené s prováděnou činností


 • Lemfeld Slackline - inSPORTline ergo 15 m
  Lemfeld Slackline - inSPORTline ergo 15 m

  Slackline je moderní a cenově dostupná disciplína spojující zábavu s posilováním a koordinačním tréninkem. Pás Slackline inSPORTline..

  989 Kč
 • Acme Thunderer 59.5
  Acme Thunderer 59.5

  Píšťalka pro sportovní účely ACME Thunderer 59.5 najde své uplatnění během sportovních aktivit, při kterých je nutné rozhodovat průběh..

  219 Kč
 • inSPORTline Nástěnný držák šibenice 76 x 76 cm
  inSPORTline Nástěnný držák šibenice 76 x 76 cm

  Držák na boxovací pytel - šibenice je robustní držák vyrobený z kvalitní oceli. Profil o rozměrech 4 x 4 cm zaručuje maximální odolnost..

  1149 Kč
 • inSPORTline Křížový držák
  inSPORTline Křížový držák

  Stropní křížový držák inSPORTline je vyrobený z pásoviny. Vhodný pro boxovací pytel, ale také i pro MultiTrainer. Varianta vhodná pro..

  419 Kč
 • inSPORTline Jumpfix
  inSPORTline Jumpfix

  Švihadlo inSPORTline Jumpfix se zátěží je výborným doplňkem domácí gymnastiky. Pomoci něj lze provádět mnoho druhů kondičních..

  239 Kč
 • inSPORTline 10 kg červená
  inSPORTline 10 kg červená

  Boxovací pytel inSPORTline o hmotnosti 10 kg je navržen pro nácvik účinné úderové techniky, správného držení těla i techniky kopu. Je..

  899 Kč
 • Nutrend BCAA Liquid Shot 20x60 ml
  Nutrend BCAA Liquid Shot 20x60 ml

  3000 mg těch nejdůležitějších esenciálních aminokyselin BCAA v optimálním poměru 2:1:1 (L-Leucin, L-Isoleucin, L-Valin). Praktické..

  469 KčObjevte: Lana V sekci sport | horolezectví je možné objevit lemfeld slackline - insportline ergo 25 m!
© 2021 Kontakt